Üyeler

Yapı Malzemeleri

Kimya

Tekstil

Mobilya

ULUSLARARASI PAYDAŞLAR

ECO Platform

ECO Platform, Avrupa Yapı Malzemeleri Üreticileri Birliği (Construction Products Europe) tarafından kurulmuş, ana amacı yapı malzemelerinde çevresel performansın EPD belgeleri ile yapılabilmesi için EN 15804 normu ile harmonizasyonu sağlamak olan bir platformdur.

The International EPD® System

Uluslararası EPD® Sistemi, ISO 14025’e göre tip III çevre beyanları için kar amacı gütmeyen bir program işletmecisidir.

Swedish Environmental Research Institute (IVL)

IVL İsveç Çevre Araştırma Enstitüsü, sahibinin İsveç hükümeti ve İsveç endüstrisi tarafından ortaklaşa kurulmuş bir vakfın olduğu, kar amacı gütmeyen, bağımsız bir araştırma kuruluşudur.

JRC European Commission (EPLCA)

JRC, kalite güvencesi altındaki yaşam döngüsü verilerinin, yöntemlerinin ve değerlendirmelerinin ulaşılabilirliğini arttırmak amacıyla Avrupa Yaşam Döngüsü Değerlendirme Platformu’nu (EPLCA) başladı.

 

 

Life Cycle Initiative (UNEP LCI)

UNEP Yaşam Döngüsü Girişimi, dünya çapında yaşam döngüsü düşüncesini teşvik etmeyi ve dünya çapında 2000’den fazla uzmanın ve farklı kıtalardaki dört bölgesel ağ ile bilgi alışverişini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Swedish Life Cycle Center (SLCC)

İsveç Yaşam Döngüsü Merkezi (eski CPM), endüstride ve toplumun diğer kesimlerinde yaşam döngüsü düşüncesinin uygulanmasını ve ilerlemesini amaç edinmiş bir merkezdir.

Forum for Sustainability through Life Cycle Innovation (FSLCI)

Yaşam Döngüsü İnovasyonuyla Sürdürülebilirlik Forumu, üyelerine ve küresel yaşam döngüsü topluluğuna hizmet etmeyi amaçlayan ilk ve en önemli toplumsal organizasyondur.

"Ne Dediler?"

Yükleniyor…