Kariyer

İnsan Kaynakları Politikamız

Çalışanlarına uluslararası deneyiminden kaynaklanan çalışma ruhu çerçevesinde en uygun çalışma şartlarını oluşturarak, yoğun bilgi paylaşımının olduğu hem çalışanı hem şirketi geliştirmeyi amaçlayan bir politika izliyoruz. SÜRATAM yenilikçi ve farklı fikirlere açık bir merkezdir.  

SÜRATAM’da Staj

SÜRATAM, kariyer hedefini belirlemiş, yenilikçi ve takım çalışmasını anlayışına yatkın stajyer adayları için kapısını her zaman açık tutmaktadır. Staj duyuruları için lütfen takipte kalınız. Buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Mezunlar

Lisans eğitimini başarı ile tamamlamış ve kariyer hayatına atılmaya hazır olan yeni mezun adaylar SÜRATAM ile ilk adımı atabilir. SÜRATAM çalışma takımlarında sadece deneyimli profesyonellere değil, yeni mezun adaylara da yer ayırmaktadır. Buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Deneyimli Profosyoneller

SÜRATAM ihtiyaç doğrultusunda deneyimli profesyonel alımı yapmaktadır. Amacımız deneyimleri ile merkezimize katkı sağlayabilecek adaylar ile karşılıklı gelişime katkı sağlamaktır. Buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.